AFRIKA V BOTANICKÉ ZAHRADĚ

O víkendu 14. a 15.7. proběhl African food festival plný chutí i zážitků. V rámci doprovodného programu k letní výstavě afrických soch čekalinávštěvníky Botanické zahrady Prahy dva dny plné afrického jídla, pití, hudby, tance a módy. Pro děti byl připraven speciální dětský koutek, dílničky nebo třeba divadlo. Jak chutná kuchyně Konga? Návštěvníci ochutnali západoafrické speciality a dobroty z Pobřeží slonoviny, fair trade produkty, africkou kávu nebo osvěžující lahodné limonády. Kdo měl kuráž, nenechal si ujít nedělní kuchařskou show s vařením z hmyzu. Milan Václavík opět zířil a ti nejodvážnější ochutnali.

HOŘICKÝ FOOD FESTIVAL

Historicky první festival v Hořicích se konal 14.7.2018 a my jsme byli u toho. Nádvoří místního pivovaru přivítalo nadšené gurmány, kteří toužili ochutnat vybrané speciality. Na našem stánku kuchař a specialista na exotické kuchyně Milan Václavík opět podával žaní stehýnka, krokodýlí maso a samozřejmě hmyzí delikatesy. Vše zmizelo raketovou rychlostí a sklidili jsme obrovský úspěch. Ti, kteří si nepotrpěli na smažené cvrčky si vybrali z široké nabídky burgrů, sushi, koktejlů či waflí. Velký zájem byl i o domácí sirupy a marmelády. Děkujeme organizátorům za pozvání a těšíme se na další ročník.

115. VÝROČÍ HARLEY - DAVIDSON

Bezkonkurenčně nejzajímavější akce na české kulturní festivalové scéně roku 2018. Desetitisíce účastníků, přes 50 tisíc motorkářů a čtyři dny nadupaného programu, to jsou čísla srazu legendární americké motoristické značky, která se konala 5. - 8.7. 2018. na pražském výstavišti. No a my jsme nemohli chybět s naší oblíbenou kuchyní. Hmyz na talíři opět připravil pochutiny z hmyzí suroviny a nesměla chybět ani hmyzí lízátka, žabí stehýnka a krokodýlí maso. Jelikož zde byli účastníci z více než 40 zemí, bylo zajímavé sledovat reakce přítomných nadšenců. Zděšení střídalo uspokojení a kdo ochutnal ten nelitoval. Stali jsme se součástí této nezapomenutelné akce a že bychom možná jednou byli motor

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
No tags yet.
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square