Firemní akce a eventy

Uspořádáme eventovou událost na míru Vašim požadavkům. Pro Vaše klienty zajistíme jedinečný gastronomický zážitek! Hmyz se přiveze živý a hosté budou mít možnost v rámci live cooking vše spatřit na vlastní oči. Celou akcí Vás budeme osobně provázet a zajistíme výklad o entomofágii.

IMG_8743.JPG

Uspořádáme hmyzí show ve vaší restauraci

Vlastníte, nebo víte o restauraci ve vašem okolí a chcete v ní ochutnat hmyzí speciality? Zrealizujeme ve vaší restauraci jedinečný hmyzí večer s live cooking show! Dvouhodinový program v podání prvního profesionálního kuchře v ČR kde ochutnáte pět druhů hmyzu, štíry, tarantule a šváby. Celý večer zorganizujeme, vše přivezeme a o vaše zákazníky se budeme celý večer starat. Celý večer se vše připravuje před zraky návštěvníků a ochutnávky jsou prokládány výkladem o entomofágii. Kde a proč se hmyz konzumuje, jak jej správně připravovat a třeba které kmeny v Africe používají vyuzené larvy jako platidlo...? 

Ochutnávky exotického masa

Uspořádáme pro Vás zážitek na míru na svadbách, oslavách, firemních i rodinných party! Objednejte si ochutnávky exotického masa, ovoce i alkoholů.

Brouci jako jídlo